Logo

Oferując Państwu projekt logo, mamy pełną świadomość tego,  iż jest najważniejszym elementem identyfikacji wizualnej firmy. Dobrze wykonane wyróżnia na tle konkurencji i sprawia,  że marka staje się charakterystyczna. Dlatego podchodzimy do tej dziedziny bardzo poważnie i profesjonalnie.  Staramy się poznać jak najlepiej branżę klienta oraz jego oczekiwania,  aby logotyp jak najlepiej oddawał charakter firmy,  a przy tym zapadał w pamięć i był ponadczasowy.

Fotografia

Fotografie są bardzo ważnym elementem profesjonalnego wizerunku firmy.Oferujemy wysoką jakość zdjęć w dobrej cenie.Zdjęcia poddajemy zaawansowanej obróbce graficznej.Fotografujemy architekturę, pojedyncze produkty oraz tworzymy zdjęcia panoramiczne.

Korzystamy z najnowszego sprzętu oraz oprogramowania po to,aby zapewnić Państwu jak najlepsze efekty.

Poligrafia

Oferujemy Państwu najwyższej jakości druk offsetowy i cyfrowy na dowolnym papierze.Projektujemy i drukujemy: katalogi, kalendarze, teczki ofertowe, papier firmowy, wizytówki, ulotki, plakaty, notesy, zawieszki i podkłady na biurko i wiele innych.

W trosce o klientów realizujemy również zlecenia niestandardowe.

Strony internetowe

Oferujemy projekt oraz wykonanie szeroko rozumianych stron internetowych.  Tworzymy je w  technice Responsive Web Design, dzięki czemu dostosowują się do do rozmiaru okna urządzenia, na którym są wyświetlane (smartfony, tablety itp.). Budujemy witryny oparte o system CMS, dzięki czemu mogą Państwo samodzielnie edytować zawartość strony,logując się w panelu administracyjnym.

Filmy reklamowe

Oferujemy profesjonalnie zrealizowane filmy reklamowe w jakości Full HD z podkładem muzycznym i/lub dźwiękiem nagranym przez mikrofony uznanej marki na rynku RØDE.